Domhan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A Világok közti Világ (Béta fázisú FRPG)
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Elf negyed

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Talamh
Admin
Talamh



Adatlap
Rang: Föld Őrzője
Mana:
Elf negyed - Page 2 Left_bar_bleue5000/5000Elf negyed - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/5000)
Játékmód: Ádáz

Elf negyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elf negyed   Elf negyed - Page 2 EmptyHétf. Márc. 20, 2017 10:49 am

Aishan Sar - Jéghidegen tálalva

Aishan feje előre bukott a tarkójára mért ütés hatására. A fénykezű szemöldöke enyhén felszaladt bár hangja nem tükrözte ezt a meglepetést:
- Nem adtam engedélyt arra, hogy megüsd.
- Nyilvánosan sértegetett minket!
- Tehát hagyod felbosszantson egy jeges szajha?
Halk kuncogás futott végig a körben állók között, mely csak tovább fokozta a törött orrú mérgét.
- Nem fogom hagyni, hogy hülyét csináljon belőlem egy ark'seguth! - az utolsó szavakat szinte már szinte köpte, feje elvörösödött, lélegzetvétele egyre gyorsabbá vált, végül már zihálássá csapott át. A fényes kezű csak a fejét rázta. Intett egyet, mire a körből kilépett az egyik csuklyás, ám célját már nem érte el: egy kékacél sodrony hangos csattanással a földhöz szorította. Példáját mindenki követte, aki a körben állt: sorozatosan hallatszott, ahogy elvágódnak a kékacél súlya alatt. Kaelir hangosan felnevetett, mire ő is a fém szorításában találta magát.
- Jó estét hölgyeim és uraim! - hallatszott a tetőről a saltusi parancsnok érces akcentusa.
Vissza az elejére Go down
Aishan Sar
Játékos
Aishan Sar



Adatlap
Rang: kalandor
Mana:
Elf negyed - Page 2 Left_bar_bleue134/134Elf negyed - Page 2 Empty_bar_bleue  (134/134)
Játékmód: Vad

Elf negyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elf negyed   Elf negyed - Page 2 EmptyHétf. Márc. 20, 2017 11:31 am

-Jéghidegen tálalva

Nem bántam meg amit mondtam, sőt elégedet voltam hogy ilyen hatással volt rájuk. Bár az ütés nem volt kellemes, de ez csak még jobban megszilárdította a bátorságom. Ezzel kellett volna kezdenem a reszketés helyett, Ark'Seguth vagyok, ha tetszik nekik ha nem.
Mikor elkezdtek körülöttem nevetni hátra pillantottam a törött orrúra, és megmertem volna rá esküdni hogy úgy láttam még a feje is füstöl a méregtől.
Épp afelé pillantottam aki kilépet a többiek közül hogy hozzánk induljon, de aztán magával sodorta és földre szorította az a kékacél sodrony. Aztán sorban mindenki ugyan így járt, még Kaelir is kapott egyet amiért elnevette magát. Ezután hallottam meg a tető felől azt az érces akcentust ami számomra most maga volt a megváltás. Elmosolyodtam észlelve a saltusi parancsnokot, hát ide értek.
Így már bátorkodtam lépni egy lépést hátra hogy távolabb kerüljön tőlem a világító elf, közben a saltusiakat figyeltem és biztos ami biztos lassan felemeltem a kezemet hogy bizonyítsam nincs nálam fegyver, nem én vagyok itt most a vétkes.
Vissza az elejére Go down
Talamh
Admin
Talamh



Adatlap
Rang: Föld Őrzője
Mana:
Elf negyed - Page 2 Left_bar_bleue5000/5000Elf negyed - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/5000)
Játékmód: Ádáz

Elf negyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elf negyed   Elf negyed - Page 2 EmptyHétf. Márc. 20, 2017 6:51 pm

Aishan Sar - Jéghidegen tálalva


Húsz saltusi Vadász szinte teljesen azonos pillanatban ért földet, köteleiket gyorsan lecsatolták, és egy pillanattal később máris kezükben voltak rapierjeik. A tetőn maradt társaik árgus szemekkel figyeltek minden egyes apró mozdulatra, puskáik egy-egy földön fekvő elfet vettek célba. Aishan köpeny suhogására lehetett figyelmes maga mögött, ahogy a saltusi elöljáró leereszkedett. Ő ugyan sokkal lassabb volt, mint a Vadászok, de nem is kellett sietnie: a saltusiak már minden elf csuklóját és lábát megbilincselték, mire földet ért. Éppen a sodronyok összeszedésén fáradoztak, amikor az elöljáró komótosan Aishan mellé lépett. Rapierjét nem húzta elő, bajonettel felszerelt Csappantyúsa pedig nyugodtan pihent a vállán. Ha Aishan közelebbről megnézte, a puska csövén majd hetven vonást fel tudott fedezni.
- Engedd le a kezed kislány! - mondta ugyanazon az érces hangon, amivel az imént jelentette be érkezésüket - Inkább meséld el nekem, hogy mit csinál egy ark'seguth az éjszaka közepén az elfek között, teljesen fegyvertelenül!
Vissza az elejére Go down
Aishan Sar
Játékos
Aishan Sar



Adatlap
Rang: kalandor
Mana:
Elf negyed - Page 2 Left_bar_bleue134/134Elf negyed - Page 2 Empty_bar_bleue  (134/134)
Játékmód: Vad

Elf negyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elf negyed   Elf negyed - Page 2 EmptyHétf. Márc. 20, 2017 7:12 pm

- Jéghidegen tálalva

Örvendtem hogy most már a saltusiak kezében van az irányítás. Mikor oda ért hozzám az előjáró, leengedtem a kezeimet az engedélyére és felé fordultam. Itt volt az ideje hogy kimagyarázzam magam.
- Rám támadtak az egyik éjjelen mikor a szállásomra indultam vissza. Azóta nem akartak békét hagyni nekem. Végül elfogtak, és ide az elf negyedbe kísértek, elsőnek sikerült elszöknöm előlük, bár akkor már fegyvertelen voltam, menekülés közben az itt élők fenyegetésnek láttak és üldözni kezdtek. Csupán Kaleir segített nekem.
Intettem az elf felé.
- Ő nem vétkes, miattam van itt. A fegyvereimet elkobozták mikor elsőnek elfogtak. Bármit is állítanak én nem vagyok vétkes, csupán rosszkor voltam rossz helyen. És úgy gondolom nem én vagyok az egyedüli álldozatuk.
Ekkor a világitós elf felé pillantottam és rá is mutattam.
-A szavaiból azt vettem ki hogy másokat is fogva tarthatnak.
Vissza az elejére Go down
Talamh
Admin
Talamh



Adatlap
Rang: Föld Őrzője
Mana:
Elf negyed - Page 2 Left_bar_bleue5000/5000Elf negyed - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/5000)
Játékmód: Ádáz

Elf negyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elf negyed   Elf negyed - Page 2 EmptyKedd Márc. 21, 2017 7:48 pm

Aishan Sar - Jéghidegen tálalva


- Nagyjából egybeesik a bejelentéssel - jegyezte meg a saltusi - Egyszer még be fogunk vinni kihallgatásra, de ma estére szabad vagy. Menj haza és aludj egyet kislány! Rád fér.
Megindult a csűr felé, útközben kiáltott valamit saltusiul, mire egy fiatal Vadász kiszabadította Kaelirt béklyóiból. Egy másik pedig egyenesen Aishan felé lépdelt, a lány fegyvereit a hóna alá csapva.
- Aszonták ezek a tieid - nyújtotta át őket, utána kotorászni kezdett a zsebében - Meg ez es!

Gratulálok! Kalandod ezzel véget ért. Ne csüggedj, Domhan sosem alszik, nemsokára újra lehetőséged lesz bizonyítani rátermettséged...


Jutalmad:
- 8 mana
- 2000 aranyra feljogosító váltó a Saltusi Lovagrend kincstárából
- egy doboz köményes sütemény
- egy ingyen ital a Geliarban
Vissza az elejére Go down
Aishan Sar
Játékos
Aishan Sar



Adatlap
Rang: kalandor
Mana:
Elf negyed - Page 2 Left_bar_bleue134/134Elf negyed - Page 2 Empty_bar_bleue  (134/134)
Játékmód: Vad

Elf negyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elf negyed   Elf negyed - Page 2 EmptySzomb. Márc. 25, 2017 7:20 pm

-Jéghidegen tálalva

Nagyon örvendtem hogy véget ér ez a rémálom. Köszönetet mondtam a parancsnoknak. És örömmel vettem hogy meglettek a fegyvereim is. Még utoljára Kaelir fele pillantottam hálás tekintettel biccentve és intettem neki majd elindultam haza. És csak remélni mertem hogy ezeknek az elfeknek többé esélyük se lesz bárkit is elrabolni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elf negyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elf negyed   Elf negyed - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Elf negyed
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Előkelő negyed
» Ark'Seguth negyed

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Domhan :: Világok :: Domhan :: Peremkerületek-
Ugrás: