Domhan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A Világok közti Világ (Béta fázisú FRPG)
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Achorch Ach Andar utcái

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Feladir
Játékos
Feladir



Adatlap
Rang: Elf Kalandor
Mana:
Achorch Ach Andar utcái - Page 3 Left_bar_bleue195/195Achorch Ach Andar utcái - Page 3 Empty_bar_bleue  (195/195)
Játékmód: Vad

Achorch Ach Andar utcái - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Achorch Ach Andar utcái   Achorch Ach Andar utcái - Page 3 EmptyKedd Márc. 28, 2017 9:13 pm

Négyezer szó a kövekre


Hálásan vettem át Verébtől a kulacsot, nagyokat kortyolva belőle, hogy ismét megnedvesítsem a torkom. A gyógyfüves... egyáltalán mi ez? Tea? Vagy valami főzet? Mindegy, a lötty ismételten helyrerázott, de gyomrom részéről rávilágította arra a tényre, hogy üres. Visszanyújtottam a kulacsot, és még egy mosolyt is toldottam Veréb felé. Egek, de adakozó kedvem lett itt Saltuson!
- Köszö... - nem volt időm befejezni, ugyanis az ajtó sebesebben nyílt ki, mint egy jurk, ha kiugrasztják a verméből. A beáradó fény nemhogy Vidatharhoz, de még Domhanhoz képest is kevéssé volt elmondható verőfényes napsütésnek, de a hosszú alvás, és a sötétebb belső tér eléggé érzékennyé tette a szememet ahhoz, hogy el kelljen takarnom, amíg hozzászokik.
Azonban amikor meghallottam az ajtó előtt várakozó hangját, az ereimben a vér.
Meddig lehettem kiütve, ha Eidrick már itt van Porosban és magyarázatot követel?
- Tudod az a probléma - mondtam falfehér arccal - hogy túl egyszerű a magyarázat ahhoz, hogy elhidd. Eltévedtünk a városban, betámolyogtunk a leégett házak közé, és amikor végre megtaláltuk a kivezető utat, akkor láttuk, hogy két... akárki berúg egy ajtót, nem sokkal később pedig az ablakon át távoznak két gyerekkel a vállukon. A többiről meg valószínűleg már tudsz.
Vissza az elejére Go down
Gemorick
Admin
Gemorick



Adatlap
Rang: Saltusi Lovagrend nagymestere
Mana:
Achorch Ach Andar utcái - Page 3 Left_bar_bleue1200/800Achorch Ach Andar utcái - Page 3 Empty_bar_bleue  (1200/800)
Játékmód: Ádáz

Achorch Ach Andar utcái - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Achorch Ach Andar utcái   Achorch Ach Andar utcái - Page 3 EmptyKedd Márc. 28, 2017 10:39 pm

Feladir- Négyezer szó a kövekre

Eidrick túl sokáig hallgatott. Ez még magában nem lett volna baj, de olyan látványosan viaskodott az arcvonásaival, hogy Feladir egész biztos lehetett benne, hogy a félvezér nem csak nem hisz neki, de egy hajszál választja el attól, hogy félholtra verje vélt vagy valós bűnei miatt.
Veréb sóhajtva dőlt vissza a szalmára. Igyekezett minél egyértelműbbé tenni, hogy nem hajlandó részt venni a diplomáciai ügyekben, főleg, ha annak lincselés a vége.
Eidrick végül nem lincselt. Nem ütött. Még csak le sem köpte Feladirt. Csendben, finoman visszacsukta az ajtót. Kattant a zár.
- Visszavisznek titeket Domhanra. - szűrődött be a hangja az ablakon. Nem volt kimondottan az a barátságos tónus. - Nem lesz letartóztatás, de holnaptól számított tíz évig megvonják tőletek a Saltusra lépés jogát. Portálon való átkeléssel való próbálkozás is azonnali letartóztatást és minimum három év bányaszolgálatot von maga után. Remélem világos voltam.
Azzal ellépett az ajtótól, és felkiáltott valamit a kocsisnak a saját anyanyelvén. A szekér elindult.
Vissza az elejére Go down
Feladir
Játékos
Feladir



Adatlap
Rang: Elf Kalandor
Mana:
Achorch Ach Andar utcái - Page 3 Left_bar_bleue195/195Achorch Ach Andar utcái - Page 3 Empty_bar_bleue  (195/195)
Játékmód: Vad

Achorch Ach Andar utcái - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Achorch Ach Andar utcái   Achorch Ach Andar utcái - Page 3 EmptySzer. Márc. 29, 2017 9:48 pm

Négyezer szó a kövekre


- Álljunk csak meg egy percre! - kiáltottam Eidrick után a csukott ajtón keresztül - Megmentjük a családodat, erre kitiltatsz minket Saltusról?! Ez nemhogy felháborító, ez botrányos! - nagyot csaptam az ajtóra, csak sajnos ezt bal kezemmel tettem, minek következtében felrepedt a seb. Felszisszentem a hirtelen fájdalom hatására.
Ha ez csak egy megjátszott szerep, akkor nagyon jól csinálja, minden elismerésem. Viszont, ha az, amit állít igaz, akkor elmehet az egész Lovagrend, meg az egész melgortrágta fajuk a...
Mérgelődve visszatelepedtem a kemény fal tövébe. Verébre sandítottam, de kifürkészhetetlen ábrázatából nem sokat tudtam kiolvasni. Vagy nem rendítette meg annyira a jó tett helyében kiszabott büntetés, vagy amúgy sem akart Saltusra jönni a következő tíz évben.
- Elhiszed te ezt? Ilyen egy hálátlan bandát...
Vissza az elejére Go down
Gemorick
Admin
Gemorick



Adatlap
Rang: Saltusi Lovagrend nagymestere
Mana:
Achorch Ach Andar utcái - Page 3 Left_bar_bleue1200/800Achorch Ach Andar utcái - Page 3 Empty_bar_bleue  (1200/800)
Játékmód: Ádáz

Achorch Ach Andar utcái - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Achorch Ach Andar utcái   Achorch Ach Andar utcái - Page 3 EmptySzer. Márc. 29, 2017 10:12 pm

Feladir- Négyezer szó a kövekre

Eidrick szobormereven, kifejezéstelen tekintettel nézett a szekér után.
- Hazugokkal nem tárgyalok. - szólt, de a hangját talán meg sem lehetett hallani a zötykölődő kerekek zajától.
Odabent a viszonyok természetesen nem sokat változtak, bár Feladirnak volt még mit felfedeznie, hiszen az itt töltött három nap nagy részét békés durmolással töltötte. Sajnos a szekérbelső körülbelül két továbbo percre volt csak képes legfeljebb lekötni a figyelmét - már ha ilyen feldúlt állapotban futotta ilyesmire az erejéből.
Verebet láthatóan a legkisebb mértékben sem rendítette meg az eset. Kényelmesen elnyújtózott a szalmán, ásított egyet.
- Elhiszem. Valószínüleg az volt a gond, hogy a saltusi barátod nem vette be az eltévedéses mesét és egyebet is gyanít mögötte. Vagy van valami más jó oka arra, hogy még csak egy világon se legyél a drágalátos családjával.
Rövid csönd állt be. A szekér továbbdöcögött, lassan maguk mögött hagyták Poros zajos forgatagát. A portál felé tartottak.
- Én személyszerint örülök. - szólalt meg végül Versairen. - Legközelebb, ha annak a nőnek ilyen brilliáns tervei támadnak, küldhet át mást saltusra.
A kocsi hirtelen zökkent egyet és megállt. Aztán kínkeservesen lassan megindult felfelé egy valószerűtlenül meredek emelkedőn.
Elérték a portált.
Vissza az elejére Go down
Feladir
Játékos
Feladir



Adatlap
Rang: Elf Kalandor
Mana:
Achorch Ach Andar utcái - Page 3 Left_bar_bleue195/195Achorch Ach Andar utcái - Page 3 Empty_bar_bleue  (195/195)
Játékmód: Vad

Achorch Ach Andar utcái - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Achorch Ach Andar utcái   Achorch Ach Andar utcái - Page 3 EmptySzer. Márc. 29, 2017 10:22 pm

Négyezer szó a kövekre


- Egyszer tévedésből letartóztatott, és a kedves hölgy elküldte a pénzverdék fejét, hogy hozzon ki. Mélyebben érinthette az eset, mint gondoltam.
A fejemet rázva vettem egy mély levegőt. Próbáltam lenyugodni. Igazi felüdülésként hatott, amikor elértük a portál rámpáját. Az egészben nem az volt a bosszantó, hogy kitiltottak Saltusról (mégis ki akarná józanul átgondoltan meglátogatni ezt a kőtengert?!), hanem az, hogy azért, mert megmentettünk egy családot. Méghozzá nem is akármilyent, a Lovagrend egyik félvezérének családját! Vidatharon hasonlóért császári kitüntetés jár!
- Mihez kezdesz odaát? Rögtön menned kell jelenteni?
Vissza az elejére Go down
Gemorick
Admin
Gemorick



Adatlap
Rang: Saltusi Lovagrend nagymestere
Mana:
Achorch Ach Andar utcái - Page 3 Left_bar_bleue1200/800Achorch Ach Andar utcái - Page 3 Empty_bar_bleue  (1200/800)
Játékmód: Ádáz

Achorch Ach Andar utcái - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Achorch Ach Andar utcái   Achorch Ach Andar utcái - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 30, 2017 10:20 pm

Feladir - Négyezer szó a kövekre

Veréb csak vállat vont. A szekér még kapaszkodott egy darabig az emelkedőn, aztán megállt. A portál fényei beszűrődtek a kocsiba. Kint rövid, pattogós saltusi párbeszéd hangzott fel, aztán újra nekilódult a szekér. A portálon való áthaladással járó légnyomásváltozástól pattogni kezdett Feladir füle. Egy pillanatig csend volt, aztán feldübörgött a Portálcsarnok zsivaja. Hazaértek.

Kalandod az Utak és utcák menüpontban folytatódik, a'la Domhan.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Achorch Ach Andar utcái - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Achorch Ach Andar utcái   Achorch Ach Andar utcái - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Achorch Ach Andar utcái
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Istalrin utcái
» Tula'abador utcái

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Domhan :: Világok :: Saltus :: Achroch ach Andar-
Ugrás: