Domhan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A Világok közti Világ (Béta fázisú FRPG)
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Inverthan Belvárosa

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Gemorick
Admin
Gemorick



Adatlap
Rang: Saltusi Lovagrend nagymestere
Mana:
Inverthan Belvárosa - Page 2 Left_bar_bleue1200/800Inverthan Belvárosa - Page 2 Empty_bar_bleue  (1200/800)
Játékmód: Ádáz

Inverthan Belvárosa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inverthan Belvárosa   Inverthan Belvárosa - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 13, 2016 8:33 pm

Inverthan- Velirad

A vidaalszervező fel sem nézett a sebből. Már könyékig véres volt, ujjai még mindig a sebben matattak. Majd hirtelen mosoly terült szét széles arcán, és előhozott valami nagy, véres rögöt.
- A-há!- kiálltott vidáman- Meg is van a kicsike.
Ezzel Velirad orra alá dugta a seguth vérben úszó nagymacskakarmot.
- Beletört. Már egy ideje fityegett úgyis. Majd valami húsmágus visszapakolja.
Felkelt és eg yhorpad bádogvödörben lemosta a karját.
- Nem én mentettelek meg, fiú, hanem Kra'thun, a segédem. Sziklamágus a kölyök, nagyon ott van, ha szorul a hurok. Egyébként lenyűgözően hülye tett volt, minden elismerésem.
Ezzel letörölgette és a zsebébe süllyesztette a karmot, majd a pult alól egy megsárgult vég gyolcsot rántott elő. Sietve, szorosan tekerte át a sebet, rá sem hederített a seguth esetleges sziszegésere.
- Nnnna, meg is lennénk. Kapj fel egy seprűnyelet, és máris biceghetsz a dolgodra. Mondjuk egy vajákost érdemes lenne keresned.
Vissza az elejére Go down
Velirad
Játékos
Velirad



Adatlap
Rang: A Mágusszékház tanonca
Mana:
Inverthan Belvárosa - Page 2 Left_bar_bleue152/152Inverthan Belvárosa - Page 2 Empty_bar_bleue  (152/152)
Játékmód: Ádáz

Inverthan Belvárosa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inverthan Belvárosa   Inverthan Belvárosa - Page 2 EmptyHétf. Okt. 17, 2016 4:28 am

Inverthan - Velirad

A fene essen bele - gondoltam. Most szerezhetek valami mankóféleséget. De először is illik megköszönni megmentőmnek a tettét, így Kra'thun keresésére indultam. Az úton rettentően elszégyelltem magamat. Nem elég, hogy közröhej tárgya lettem, információt se szereztem, még meg is megnehezítettem a saját dolgomat. Gratulálok Velirad, egy zseni vagy- jegyeztem meg magamról enyhén szarkasztikusan. És vajon hol van Seguth szellem barátom? Biztosan jól kinevette magát ő is.
Akkor most koncentráljunk a feladatra. Semmi eltérés, semmi felesleges kitérő. Az biztos volt, hogy nem a szobrászoknál van a válasz, és ha sejtésem nem csal, nem is a központi részen. Irány a peremkerület, találjuk meg a fekete piacot. Mindenekelőtt azonban kéne egy orvos, vagy valami hasonló, jobb ha nem hagyom hogy elfertőződjön a seb, vagy hasonló.
Ami azt illeti kicsit elveszettnek éreztem magam, kívülállónak. Bármikor meghalhatok, ha úgy hozzák a dolgok. Ha így lenne, érdekelne bárkit is? Lenne aki megsiratna? És mégis, hogy a fenébe keveredek mindig ilyen helyzetekbe?!
Vissza az elejére Go down
Gemorick
Admin
Gemorick



Adatlap
Rang: Saltusi Lovagrend nagymestere
Mana:
Inverthan Belvárosa - Page 2 Left_bar_bleue1200/800Inverthan Belvárosa - Page 2 Empty_bar_bleue  (1200/800)
Játékmód: Ádáz

Inverthan Belvárosa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inverthan Belvárosa   Inverthan Belvárosa - Page 2 EmptyHétf. Okt. 17, 2016 9:22 pm

Inverthan- Velirad
Folytatás: Inverthan-Peremkerületek
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Inverthan Belvárosa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inverthan Belvárosa   Inverthan Belvárosa - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Inverthan Belvárosa
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Inverthan Peremkerületei
» Inverthan - Galare átka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Domhan :: Kisebb Világok :: Inverthan-
Ugrás: