Domhan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A Világok közti Világ (Béta fázisú FRPG)
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Ceirran Carason vásárlásai

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Talamh
Admin
Talamh



Adatlap
Rang: Föld Őrzője
Mana:
Ceirran Carason vásárlásai Left_bar_bleue5000/5000Ceirran Carason vásárlásai Empty_bar_bleue  (5000/5000)
Játékmód: Ádáz

Ceirran Carason vásárlásai Empty
TémanyitásTárgy: Ceirran Carason vásárlásai   Ceirran Carason vásárlásai EmptySzer. Okt. 28, 2015 10:56 pm

A név adja magát
Vissza az elejére Go down
Ceirran Carason
Játékos
Ceirran Carason



Adatlap
Rang: A Geliar Muzsikusa
Mana:
Ceirran Carason vásárlásai Left_bar_bleue165/165Ceirran Carason vásárlásai Empty_bar_bleue  (165/165)
Játékmód: Vad

Ceirran Carason vásárlásai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ceirran Carason vásárlásai   Ceirran Carason vásárlásai EmptySzomb. Nov. 14, 2015 8:34 pm

Mélyen tisztelt és nagyra becsült bárki, aki a pénzügyeimre gondos figyelemmel tekint alá!

Legelső és remek kalandunk során (A rossz és a rosszabb), a Féllábú Geliarban volt szerencsém elfogyasztani egy kupányi Kotyogós Lámpást. (2015. okt. 6).
Mivel a remek nedű ára nem meghatározott egyenlőre, az adatlapomon nem módosítottam.

Saslábú pintyőkefüttyös szép napot kíván:


Ceirran Carason


Admini EDIT (Talamh): a Kotyogós Lámpás korsója 3 arany, az adatlapod kérlek ez alapján módosítsd!

Rendezve:)


A hozzászólást Ceirran Carason összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 28, 2015 5:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ceirran Carason
Játékos
Ceirran Carason



Adatlap
Rang: A Geliar Muzsikusa
Mana:
Ceirran Carason vásárlásai Left_bar_bleue165/165Ceirran Carason vásárlásai Empty_bar_bleue  (165/165)
Játékmód: Vad

Ceirran Carason vásárlásai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ceirran Carason vásárlásai   Ceirran Carason vásárlásai EmptySzomb. Nov. 28, 2015 5:14 pm

Üdvözöllek dicső lovag (?), szép a ruhád, szép a lovad...

Egyenlőre kerek 178 arany levonását abszolválnám, lévén sikeresen béreltünk három napra három remek hátas jószágot. A kaland ( Egyszer fenn, másszor lenn) további költségeit később írjuk jóvá Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ceirran Carason
Játékos
Ceirran Carason



Adatlap
Rang: A Geliar Muzsikusa
Mana:
Ceirran Carason vásárlásai Left_bar_bleue165/165Ceirran Carason vásárlásai Empty_bar_bleue  (165/165)
Játékmód: Vad

Ceirran Carason vásárlásai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ceirran Carason vásárlásai   Ceirran Carason vásárlásai EmptyHétf. Aug. 29, 2016 7:41 pm

Üdv, üdv..!

Mivel ma igen szép napunk volt, gondoltam kisétálok a piacra, és megörvendeztetem szerény személyemet pár remek holdalmával, csak, hogy felidézzem hazám ízeit. De közbejött...egy sajnálatos incidens: véletlenül vettem egy baglyot. Egész pontosan egy Terakhi szürke üregi baglyot, amire azonmód el is ment minden pénzem, amit magammal hoztam. Úgyhogy, gyümölcsre nem maradt. Viszont a baglyot Holdalmának kereszteltem.
Ennek örömére le is vonok magamtól (eddig rekordmennyiségű) 450 csengő domhani aranyat.
És nekiállok elmélkedni, hogy nem kapkodtam-e el egy csöppet ezt a hirtelen felindulásból való madárvételt, illetve, hogy pontosan mit is fog szólni Acléan, ha beállítok vele....

(Az aranyat kötelességtudóan le is vontam és igen, tudom, hogy a kalandom során még nem rendelkezem a kis döggel)
Vissza az elejére Go down
Ceirran Carason
Játékos
Ceirran Carason



Adatlap
Rang: A Geliar Muzsikusa
Mana:
Ceirran Carason vásárlásai Left_bar_bleue165/165Ceirran Carason vásárlásai Empty_bar_bleue  (165/165)
Játékmód: Vad

Ceirran Carason vásárlásai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ceirran Carason vásárlásai   Ceirran Carason vásárlásai EmptyVas. Szept. 11, 2016 8:26 pm

Mivel kalandozni megyünk, az alábbiakat tartottam célszerűnek beszerezni az útra (Fehér mese, meg ilyenek):
Kenderkötél: 70 arany
1 csomag sebhorgasztó: 15 arany
1 csomag tilátor: 25 arany
1 kg. sózott, szárított hús: 20 arany
Kulacs: 40 arany
Üst: 110 arany
Aszaltgyümölcsös kalács: 15 arany
1 csomag madársáfrány: 20 arany
1 kg. aszalt rekegy: 8 arany
1 kg. fürtösárpa: 10 arany
2 adag fűszeres lepény: 20 arany
Színezett cukorkristály (bordó): 15 arany
Nagy hátizsák: 140 arany
Vízamulett: 45 arany
Árnykavicsok: 350 arany
Fedeles, kicsi iránytű: 400 arany
Tulerol pengéi 1 pár. Nem fogunk dobálózni: 600 arany
Bőrmellény: 300 arany
Fegyveröv: 150 arany

ja és egy üveg ezerfüge lekvár: 10 arany
meg Aszlag méz: 50 arany

Számításaim szerint ez kerek 2413 arany. Ebből vehettem volna már zsebórát. Francba.
Le is vonom az utazási költséget, és bő lootban reménykedek a kaland végén.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ceirran Carason vásárlásai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ceirran Carason vásárlásai   Ceirran Carason vásárlásai Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ceirran Carason vásárlásai
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Velirad Skenandora vásárlásai
» Tarassian Ehrelit vásárlásai
» Raden vásárlásai
» Zache Wen vásárlásai
» Aishan Sar vásárlásai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Domhan :: Képességek és Fegyverek :: Vásárlások-
Ugrás: