Domhan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A Világok közti Világ (Béta fázisú FRPG)
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kérj kalandot!

Go down 
+7
Severtir
Anahíta Kalernae
Talamh
Ceirran Carason
Tarassian
Raden
Gemorick
11 posters
SzerzőÜzenet
Gemorick
Admin
Gemorick



Adatlap
Rang: Saltusi Lovagrend nagymestere
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue1200/800Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (1200/800)
Játékmód: Ádáz

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptyPént. Szept. 11, 2015 9:12 pm

Hogyha unod Domhan szürke és egyhangú (hogy mi?!) mindennapjait, itt az ideje, hogy nagyobb léptékű kalandra indulj. Ehhez viszont mindenképpen szükséged lesz egy mesélő segítségére. Itt, ezen menüpontban kérhetsz narrátort, aki a történeted szálát biztos kézzel fogja vezetni a dicsőség, a pusztulás vagy csak a legközelebbi kocsma felé.
Ha valami konkrétabb elképzelésed van, kezdj bele valahol a történetbe, majd add meg itt a pontos helyét (pl. Domhan-Domhan központja-Főtér), és akkor egy mesélő folytatni tudja a kalandot. Csak adj neki egy címet, hogy a mesélő tudja melyik hozzászólást kell figyelni.
Ha nincs egyáltalán ötleted, szívesen meglepünk bármilyen kalanddal: még kezdő reaggal sem kell fáradnod.
Elfoglaltságainktól és az aktuális mesélők számától függően fogsz korábban-hamarabb találni magadnak narrátort, úgyhogy kérlek légy türelmes.
Vissza az elejére Go down
Raden
Játékos
Raden



Adatlap
Rang: Varázslótanonc
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue135/135Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (135/135)
Játékmód:

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptyVas. Szept. 20, 2015 7:42 pm

Egy mesélőt keresek egy egyszemélyes kalandra ha lehetséges ha nem akkor egy többfősre. Mindegy miről szól csak legyen benne kis harc nyomozás és gondolkodás. Csak Domhannál játszodjon. Kaptam így ez tárgytalan. Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Raden
Játékos
Raden



Adatlap
Rang: Varázslótanonc
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue135/135Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (135/135)
Játékmód:

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptyKedd Okt. 27, 2015 9:37 pm

Mégis kérek egy kalandot ráérek nem kell most azonnal ráér pár hét múlva. Bármilyen lehet. Amit szeretnék, hogy meglegyenek azok akik jönnek nekem egy szíveséggel. Domhanban vagyok.


A hozzászólást Raden összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 06, 2015 5:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Tarassian
Játékos
Tarassian



Adatlap
Rang: A Geliar Hangszerkészítője
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue195/195Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (195/195)
Játékmód: Vad

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptyKedd Nov. 03, 2015 8:29 pm

Unatkozó Laer keres kis költségvetésű, megbízható energiatakarékos (A+ besorolás minimum) ,kompakt, hordozható és kellően manipulálható mesélőt egy kaland levezetéséhez. Téma nem megszabott, de javasolni tudom a nemes feladatot, miszerint itt az idő Ceirran zeneszerszámainak való fát nézni.
Elérhetőségek:
Telefonon ne keressenek ,mert azt se tudom mi az, de megtalálható vagyok a Féllábú Gelliarhoz címzett vendégipari egységben reggel 6-tól este 9-ig.
Csak komoly ügyfelekkel tárgyalok! Házalók, ingatlan ügynökök, kuruzslók, óriáspókok és kopasz emberek kíméljenek (kivéve ha buddhista szerzetesek)
Vissza az elejére Go down
Ceirran Carason
Játékos
Ceirran Carason



Adatlap
Rang: A Geliar Muzsikusa
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue165/165Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (165/165)
Játékmód: Vad

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptyKedd Nov. 03, 2015 8:38 pm

Úgy sejtem, kartársam ezúton jelezte, hogy szeretne az epic questre egy megfelelő koloncot is a nyakába, úgyhogy ha igényt tart rá, szívesen csatlakozom... csak tudnám mi baja az óriáspókokkal...
Vissza az elejére Go down
Raden
Játékos
Raden



Adatlap
Rang: Varázslótanonc
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue135/135Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (135/135)
Játékmód:

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptyKedd Dec. 01, 2015 10:52 am

Mesélőt keresek Domhanba.
Vissza az elejére Go down
Talamh
Admin
Talamh



Adatlap
Rang: Föld Őrzője
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue5000/5000Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (5000/5000)
Játékmód: Ádáz

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptySzomb. Dec. 05, 2015 4:55 pm

Üdv Raden! Az új kalandod Domhanon kezdődik, a Féllábú Geliarhoz címzett fogadóban. Jó szórakozást! Smile
Vissza az elejére Go down
Raden
Játékos
Raden



Adatlap
Rang: Varázslótanonc
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue135/135Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (135/135)
Játékmód:

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptySzomb. Dec. 05, 2015 9:25 pm

Köszönöm és elnézést kérek a késésért.
Vissza az elejére Go down
Anahíta Kalernae
Játékos
Anahíta Kalernae



Adatlap
Rang: Elf kalandor
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue60/155Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (60/155)
Játékmód: Vad

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptyPént. Nov. 25, 2016 3:31 pm

Mesélőt keresek. Ötletem nincs a kalanddal kapcsolatban, így a mesélőre hagyatkoznék.
Vissza az elejére Go down
Ceirran Carason
Játékos
Ceirran Carason



Adatlap
Rang: A Geliar Muzsikusa
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue165/165Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (165/165)
Játékmód: Vad

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptySzer. Nov. 30, 2016 10:19 am

Madárcsicsergős gyönyörű-szép napot, mélyen tisztelt kalandmajszterek!
Alás engedelmetekkel szeretnék igényelni egy narrátort egy röpke kalandhoz. Ha lehet, szívesen megcsillogtatnám ez alkalommal nem csak hősi kvalitásaimat, de dalnoki tálentumomat is!
Előre köszönöm b. válaszotokat:
Ceirran Carason
Vissza az elejére Go down
Severtir
Admin
Severtir



Adatlap
Rang: Felemelkedett
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue1125/1125Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (1125/1125)
Játékmód: Ádáz

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptySzer. Nov. 30, 2016 8:43 pm

Úgy illik, hogy a madárcsicsergésre hasonló válasz érkezzék. Engedd hát meg, hogy ha nem is egy énekes madár képességeivel, de választ burukkoljak neked és egy kalandra vezesselek.
Vissza az elejére Go down
Lance Lotter
Játékos
Lance Lotter



Adatlap
Rang: Gunslinger
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue180/180Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (180/180)
Játékmód:

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptyCsüt. Dec. 01, 2016 10:07 pm

Szeretnék egy kalandot kérni a pisztolyhősöm számára. Az sem baj, ha már karikkal együtt kalandozik. =)
Vissza az elejére Go down
Feladir
Játékos
Feladir



Adatlap
Rang: Elf Kalandor
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue195/195Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (195/195)
Játékmód: Vad

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptySzomb. Dec. 03, 2016 10:49 am

Most, hogy magam mögött hagytam Inverthan poklát, úgy érzem, itt az ideje, hogy a való világban is kamatoztassam képességeim. Egy mesélőt keresek, de ha akad, akkor szívesen veszek egy útitársat is! Smile
Vissza az elejére Go down
Gemorick
Admin
Gemorick



Adatlap
Rang: Saltusi Lovagrend nagymestere
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue1200/800Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (1200/800)
Játékmód: Ádáz

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptySzomb. Dec. 03, 2016 4:02 pm

Öreg barátom, Feladir!
Újabb felettébb kellemes kaland vár rád, ha elugrasz a Portállugasba, és felveszed a történet fonalát.

Kellemes kalandozást kíván:
Gemorick Tranavalos
A Saltusi Lovagrend nagymestere
Vissza az elejére Go down
Luna Adrastea Moon
Játékos
Luna Adrastea Moon



Adatlap
Rang: Elf papnő
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue125/125Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (125/125)
Játékmód: Békés

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptySzomb. Dec. 03, 2016 7:00 pm

Üdv kedves kaland mesterek!
Három kalandot hoztam.
1.
Az első ötletem, hogy kedvenc papnőm otthon van, és épp egy könyvet olvas, amibe belefeletkezik. Eközben az annyja és nagy annyja az egyik helységben veszekszik, Lunám pedig alig lép be, ő is bele keveredik a dologba. Eleinte csak veszekedés lenne, majd tárgyak is repkedhetnek, és ajtó csapkodás is jöhet bátran.
2.
A második ötletem pedig, hogy Lunám nagyban az ige hírdetős útján van, s az egyik fogadóban, egy faj társ lopja meg, és aztán hogy visza szerezze vagy kapja, ezért valamit adnia kell valamit, amit a kaland mesterre bíznék, hogy mi lenne az.
3.
A harmadik, és egy ben egyenlőre az utolsó ötlet, hogy Lunám kedvel egy hölgy hívét, aki máskor mindig vidám, de most inkább olyan szomorkás, és a mise után oda megy a nő höz, hogy beszéljen vele arról, hogy mi is bántja őt pontosan, aztán a többi jönne magától.
Nos, ezek volnának az ötletek, és remélem mindre sor fog kerűlni. Ha valamelyiket le mesélitek nekem, azt kérlek posta madár küldésével jelezzétrk, hogy mejik nyerte el a tetszésetek, hogy melyikte mesélnétek le nekem, köszönettel Luna.
Kettes ötletem elkelt.


A hozzászólást Luna Adrastea Moon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 04, 2016 9:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Talamh
Admin
Talamh



Adatlap
Rang: Föld Őrzője
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue5000/5000Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (5000/5000)
Játékmód: Ádáz

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptySzomb. Dec. 03, 2016 7:08 pm

Üdv Lance! Sajnos útitársat nem tudok ígérni, de egy fergeteges kalandot igen! Úgy hallottam Valomhi császár hívatott...


A hozzászólást Talamh összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 05, 2016 8:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Severtir
Admin
Severtir



Adatlap
Rang: Felemelkedett
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue1125/1125Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (1125/1125)
Játékmód: Ádáz

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptySzomb. Dec. 03, 2016 8:06 pm

Üdv kedves Luna Adrastea Moon!

Amennyiben elfogadsz én lennék az első kalandod mesélője.
Mivel ilyen előzékenyen adtál ötleteket is, a 2.számú verzió szerint kezdenék neked egy untoklatot (csakhogy a szóismétlést elkerüljem;) ).
Kalandodat Flabadorán, a Sárkányszárnyhoz címzett fogadóban fogod megkezdeni. (Vidathar - Központ - Gardol-medence- Flabadora - Fogadó a sárkány szárnyához)
Vissza az elejére Go down
Luna Adrastea Moon
Játékos
Luna Adrastea Moon



Adatlap
Rang: Elf papnő
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue125/125Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (125/125)
Játékmód: Békés

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptySzomb. Dec. 03, 2016 11:01 pm

Igen elfogadom. ^_^
Vissza az elejére Go down
Tarassian
Játékos
Tarassian



Adatlap
Rang: A Geliar Hangszerkészítője
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue195/195Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (195/195)
Játékmód: Vad

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptyVas. Dec. 04, 2016 9:53 pm

Mesélőt veszek, alkuképes féltől, garanciálisan.
Pardon, keresek.
Benne vagyok minden kalandban, úgyhogy szabadon lehet garázdálkodni. (már persze ésszerű keretek között, tehát nem állok agyarasmedve-prámvadásznak Smile )
Vissza az elejére Go down
Gemorick
Admin
Gemorick



Adatlap
Rang: Saltusi Lovagrend nagymestere
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue1200/800Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (1200/800)
Játékmód: Ádáz

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptyHétf. Dec. 05, 2016 7:37 pm

A mesélő megtalált.
Történeted hazai pályán indul, a jó öreg Geliarban. Hogy hova fut ki, arról nem mondok semmit. Környezetbarát, biológiailag lebomló, újratölthető kalandod itt ólálkodik a sarkon.

Üdvözlettel:
Gemorick Tranavalos
A Saltusi Lovagrend Nagymestere
Vissza az elejére Go down
Lance Lotter
Játékos
Lance Lotter



Adatlap
Rang: Gunslinger
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue180/180Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (180/180)
Játékmód:

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptyKedd Dec. 06, 2016 8:02 pm

Talamh: akkor célszerű, ha nem váratom meg. =)
Vissza az elejére Go down
Aishan Sar
Játékos
Aishan Sar



Adatlap
Rang: kalandor
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue134/134Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (134/134)
Játékmód: Vad

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptyCsüt. Dec. 29, 2016 11:37 am

Sziasztok^^

Szeretnék kérni egy kalandot, nincs saját ötletem de ez lesz az első bevetésem, szóval nagyon várok egy kedves mesélőt aki történetemet irányítja.
Előre is köszönetem
Vissza az elejére Go down
Talamh
Admin
Talamh



Adatlap
Rang: Föld Őrzője
Mana:
Kérj kalandot! Left_bar_bleue5000/5000Kérj kalandot! Empty_bar_bleue  (5000/5000)
Játékmód: Ádáz

Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! EmptyCsüt. Dec. 29, 2016 7:22 pm

Kedves Aishan!


Kalandod domhan peremkerületeiben, egészen pontosan az Ark'seguth negyedben kezdődik. Hogy hová vezet, az csupán rajtad múlik...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kérj kalandot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérj kalandot!   Kérj kalandot! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kérj kalandot!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Domhan :: Általános :: Taverna :: Söntés-
Ugrás: