Domhan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A Világok közti Világ (Béta fázisú FRPG)
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 A portálcsarnok

Go down 
+3
Lance Lotter
Talamh
Tiarnaí
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Gemorick
Admin
Gemorick



Adatlap
Rang: Saltusi Lovagrend nagymestere
Mana:
A portálcsarnok - Page 3 Left_bar_bleue1200/800A portálcsarnok - Page 3 Empty_bar_bleue  (1200/800)
Játékmód: Ádáz

A portálcsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A portálcsarnok   A portálcsarnok - Page 3 EmptyHétf. Jan. 30, 2017 10:36 pm

Tarassian- Mesék a pusztáról

Szokás szerint akadálymentes átkelés a terkahi oldalon, kekeckedés a domhanin. Míg az Admorkai őrök mindent megtettek annak érdekében, hogy hatékonyan levegőnek nézzék Tarassiant (így semmi ok nem volt, hogy felhagyjanak a kockázással), a saltusiak mindenkit a cipőkapcájáig átkutattak. Még a legtöbbjük által ismert ifjú laer sem kerülhette át a poggyászátkutatást - különösen, hogy mióta ő átkelt már bőven volt őrségváltás. És miközben az egyik fiatalabb határőr a táskájában áskálódott, mint egy nagyra nőtt és helyenként kopaszodó vakond, az osztag kapitánya (gyakori vendég a Geliarban, bár Tarassian a nevét nem jegyezte meg) mintegy csevegve megjegyezte.
- Az előző őrségemben jött át az öreg Acléan is. Csak nem készül valami figyelemre méltó itóka?
Vissza az elejére Go down
Tarassian
Játékos
Tarassian



Adatlap
Rang: A Geliar Hangszerkészítője
Mana:
A portálcsarnok - Page 3 Left_bar_bleue195/195A portálcsarnok - Page 3 Empty_bar_bleue  (195/195)
Játékmód: Vad

A portálcsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A portálcsarnok   A portálcsarnok - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 02, 2017 9:38 pm

Mesék a pusztáról - Tarassian

Figyelemre méltó itóka? De bizony! És annyit mondhatok egy darab frissen borotvált hóddávert és szenespincébe zárt Acléan az egyik titkos összetevője.
Persze ilyet nem mond az ember egy saltusinak, még viccből sem. De azért azon én is meglepődtem, hogy nem kezdtem el tikkelni.
- Acléan? Rossz bőrben volt? A Geliarba ment? Vagy másfele? - kaptam fel a fejemet. - Tudja kapitány uram, épp őt kerestem Terakhon, ugyanis volt olyan kedves egy szó nélkül eltűnni. Reggel óta vagyok a nyomában és csak a féllábú csapos barátjának köszönhetem, hogy épp bőrrel megúsztam. Így aztán kérem szépen, legyen olyan jó, hogy ha legközelebb látná, billentse alaposan fenékbe, de Terakhra semmiképp se engedje vissza, legalább addig míg meg nem találom.
Türelemmel kivártam míg befejezik a cókmókom átkutatását. Ha a kapitány azt mondja a Geliraba ment, szélsebesen indulok is utána, miután illően elköszönök a saltusiaktól. Amennyiben másfele, még maradok egy keveset információt gyűjteni.
Vissza az elejére Go down
 
A portálcsarnok
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Portálcsarnok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Domhan :: Világok :: Domhan :: Központ-
Ugrás: