Domhan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A Világok közti Világ (Béta fázisú FRPG)
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Luna Adrastea Moon

Go down 
SzerzőÜzenet
Luna Adrastea Moon
Játékos
Luna Adrastea Moon



Adatlap
Rang: Elf papnő
Mana:
Luna Adrastea Moon Left_bar_bleue125/125Luna Adrastea Moon Empty_bar_bleue  (125/125)
Játékmód: Békés

Luna Adrastea Moon Empty
TémanyitásTárgy: Luna Adrastea Moon   Luna Adrastea Moon EmptyPént. Dec. 02, 2016 10:08 pm

Luna Adrastea Moon 24gkqcg
Név: Luna Adrastea Moon
Nem: Nő
Faj: Elf
Életkor: 100
Mágikus jártasság: Vízgolyó

Jellem:
Nem vagyok egy könnyű eset, eléggé akaratos egy teremtés vagyok, de a szívem a helyén és  nagyon szívesen segítek másoknak, illetve megosztom velük amimvan, főleg akik megérdemlik. Anyánktól mindig megkapom, hogy hol lassú vagyok mint a csiga, hol pedig kapkodok össze-vissza. Mint ahogyan azt is, hogy legyek valahol a kettő közt, ami nem egy könnyű dolog. Nem vagyok egy maximalista alkat, beérem az egészen jóval is. Nincsenek nagyra törő vágyaim, már az is bőven elegendő nekem, hogy van foglalkozásom, és tető a fejem fölött. A harcokat el itélem, jobb szeretem a békét a fajok közt mint a háborút. Nem szeretem az úton állókat, a haramijákat, a tolvajokat, de imátkozom értük a sárkányokhoz, hogy tereljék őket a megfelelő útra. Kimondottan kedvenc ételem az nincs, de megeszek bármit amit elém raknak, és étel. Szeretem a családomat, és legfőkép az anyukámat, akivel nagyon jó a kapcsolatom, még akkor is ha sokszór velem veszekszik velem. Miatta döntöttem úgy, hogy én is papnő leszek, ha már a nővérem inkább a katonai pályát választotta.

Kinézet:
Átlagos magasságu, és súlyu vagyok. Hajam hosszú fekete, a hátsomig ér. Szemöldököm színtén fekete, vékonyak és nem egybe olvadnak. Szemeim formája mandula, az íriszem színe kék. Orrom, kics pisze or. Ajkaim nagyok dúsak, csókra csábítóak. Nyakam vékony kecses érzéki. Testemmel elégedet vagyok, nincs sehol egy gram felesleg se, csak ott domborodik ahol muszáj. Kebleim színtén átlagos méretüek, se túl nagy se túl lapos. Kezeim és lábaim színtén gyönyörűek, kecsesek és pont ezért is szeretem az olyan ruhákat, amik kiemelik a nőiességemet. Jelenleg egy olyan fehér ruhát hordok, ami nem takarja el érzéki vállaimat. Kiegészítés képpen, egy aranyozott selyem kötél van kötve a derekamra.

Felszerelés:
- Aranyozott selyem kötél
- Fehér ruha aminek a felső részének széle színtén arany
- Gyűrű
- Nyaklánc
- Fiolányi sárkány köny
Ezeket a beavatásakor kapta a fö papnőtől.

Manaszint: 125
Pénzösszeg: 3800 A
Vissza az elejére Go down
 
Luna Adrastea Moon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Luna Adrastea Moon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Domhan :: Karakteralkotás :: Adatlapok-
Ugrás: