Domhan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A Világok közti Világ (Béta fázisú FRPG)
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 A vizsgálati fogda

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Feladir
Játékos
Feladir



Adatlap
Rang: Elf Kalandor
Mana:
A vizsgálati fogda - Page 2 Left_bar_bleue195/195A vizsgálati fogda - Page 2 Empty_bar_bleue  (195/195)
Játékmód: Vad

A vizsgálati fogda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vizsgálati fogda   A vizsgálati fogda - Page 2 EmptyHétf. Aug. 22, 2016 11:55 am

Majdnem biztos, hogy rossz vége lesz...


Egy ember azt mondaná, hogy eladta a lelkét az ördögnek. Egy laer azt, hogy ez a helyzet rosszabb, mint az üres söröshordóé. Én pedig arra gondoltam, hogy egy kékvas bányánál minden jobb. Visszatelepedtem a szalmazsákra és megpróbáltam felfogni, hogy mit is hallottam az előbb. Ma este kilenckor legyek Domhan egyik lepukkantabb környékén, különben megjárom. Tehát van húsmágusuk és van náluk valami belőlem. Hirtelen elfogott a vágy, hogy visszatérjek a csatamezőre. Ott legalább tudtam, hogy az ellenség velem szemben áll és legalább annyira tele a gatyája, mint nekem. 
Ledőltem és a homlokomat kezdtem dörzsölni. Nincs más hátra meg kell várnom, amíg kieresztenek. Hogy utána mi lesz...
Vissza az elejére Go down
Gemorick
Admin
Gemorick



Adatlap
Rang: Saltusi Lovagrend nagymestere
Mana:
A vizsgálati fogda - Page 2 Left_bar_bleue1200/800A vizsgálati fogda - Page 2 Empty_bar_bleue  (1200/800)
Játékmód: Ádáz

A vizsgálati fogda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vizsgálati fogda   A vizsgálati fogda - Page 2 EmptyHétf. Aug. 22, 2016 12:11 pm

Feladir- Majdnem biztos, hogy rossz vége lesz... folyt.: Parkok és kertek
Vissza az elejére Go down
 
A vizsgálati fogda
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Domhan :: Világok :: Domhan :: Központ :: Saltusi Torony-
Ugrás: